İYTEMED +

İYTE'li Firmalar

 • ArgeLife Bilgi Teknolojileri

  Teknopark İzmir'in ilk öğrenci şirketinin bir uzantısı olarak ortaya çıkan ArgeLife müşteri odaklı yaklaşımı ve 2005 yılından bu yana edinmiş olduğu tecrübe ile farklı sektörlere özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Kurum ve kişilerin ihtiyaçlarına özgü özel web, mobil ve masaüstü uygulama geliştirme, websitesi tasarımı ve programlama konularında çözümler sağlamakta, dijital dönüşüm ve BT danışmanlığı konularında destek vermektedir.

  DEVAMI
 • Bana Teknoloji

  Kadrosuna nitelikli mühendis gücünü ve akademisyenleri ekleyerek yüksek Ar-Ge gerektiren Endüstri 4.0 robotik projelerine ürün ve proje geliştirmeyi ve bunların ihracatını amaçlayan, 9 yıldır süre gelen otomasyon tabanlı ortaklıklarına ek olarak 2014'te İzmir'de kurulmuş ve bu özellikleri sayesinde Avrupa Robotik Birliğinin (euRobotics AISBL) bünyesine kabul edilmiş Türkiye'deki ilk ve tek şirkettir.

  DEVAMI
 • Bilims

  Bilims, büyük veriler için güvenli, küçük ve akıllı cihazlar geliştiren bir teknoloji firmasıdır. Başlıca çalışma alanları yenilenebilir enerji teknolojileri, gömülü sistemler, Nesnelerin Interneti (IoT), bilişim güvenliği ve hızlı prototipleme uygulamalarıdır.

  DEVAMI
 • DQ Türkiye

  DQ Türkiye 2005 yılından beri Bilgi Teknolojileri sektörü içerisinde global olarak tanınan yazılım şirketlerinde profesyonel yöneticilik yapmış tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından, kurumlara kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

  DEVAMI
 • Defia

  2002 yılından bu yana Almanya’nın önde gelen sanayi devlerine yazılım geliştiren macio GmbH’nın iş ortağı olarak 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kullanıcı arayüzleri, Endüstri 4.0 otomasyon çözümleri ve kontrol sistemleri konusunda uzman kadrosu ile yurtdışına yazılım ihraç etmektedir.

  DEVAMI
 • EMATO Mühendislik

  EMATO Elektronik adı altında 2014 yılında yenilikçi ürün ve fikirlerin merkezlerinden olan İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulduk. İlk günden bu yana var olan teknolojiyi bir adım daha ileriye taşımayı ve yenilikçi ürünler ortaya koymayı amaç edindik. Bulunduğumuz ekosisteme uygun olarak üniversite sanayi işbirliği ile projeler yürütmekte ve AR-GE çalışmaları yapmaktayız.

  DEVAMI
 • Kosmo Endüstriyel Ekipmanlar

  Kosmo Endüstriyel Ekipmanlar imalat sektörüne yönelik ürünler ile Türk sanayisinin önemli bir ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur. Bu amaç ile 2014 yılında üretkenlik artışı sağlayan pek çok ürünü Türkiye pazarına ilk olarak sunmuştur. Metal şekillendirme, sac şekillendirme ve plastik enjeksiyon sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler ile faaliyetlerine devam etmektedir.

  DEVAMI
 • Onur Enerji

  Onur Enerji, Türkiye’de Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji ile ilgili yasal mevzuatların oluşturulması ve enerji verimliliği bilincinin gelişmesi ile birlikte, enerji politikalarında revizyona gitmek isteyen müşterilerimize, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile uluslararası standartlarda enerji çözümleri hizmetleri sunmaktadır.

  DEVAMI
 • Rest Yapı

  20 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe birçok ulusal/uluslararası projenin gerçekleştirilmesinde rol alan teknik yöneticilerin deneyimiyle, 30 yılı aşkın süredir inşaat yatırımları ve ticaret sektöründe sahip oldukları tecrübe ve finansal altyapılarıyla İzmir’in önde gelen yatımcı grubunun, güçlerini bir havuzda birleştirip, sektörün hakettiği donanım ve bilgi birikimine sahip bir kurumsal firma oluşturma istekleri REST YAPI'da hayat bulmuştur.

  DEVAMI
 • SideNet

  SideNet işletmeler ve bireyler için web hosting ve alan adı çözümleri sunmaktadır.

  DEVAMI
 • Sitoplazma

  Sitoplazma Bilim ve Teknoloji Araştırma Merkezi; Teknopark İzmir bünyesinde faaliyet gösteren, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü tarafından desteklenen ve ülkemizin sayılı büyük şirketleri ile proje ortaklığı yapmakta olan Türkiye'nin en genç ve dinamik kadrosuna sahip yazılım geliştirme şirketidir.

  DEVAMI
 • Siyah Mimarlık

  Siyah Mimari Tasarım ve Danışmanlık, Mimar İbrahim ÇELEBİ tarafından kurulmuş, İzmir Merkezli Mimari tasarım ve uygulama ofisidir. Mimari ve iç mimari tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

  DEVAMI
 • Software ARGE

  Software ARGE San. ve Tic. A.Ş. 2005 yılından beri Bilgi Teknolojileri sektörü içerisinde global olarak tanınan yazılım şirketlerinde profesyonel yöneticilik yapmış tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından, yazılım üretmek amacıyla kurulmuş bir yazılım şirketidir.

  DEVAMI
 • Ventira Mühendislik

  Ventira Mühendislik, yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı üretim sistemleri başta olmak üzere tüm enerji sistemleri için yüksek kalitede mühendislik çözümleri sunmaktadır.

  DEVAMI
 • Verk Enerji Teknolojileri

  Verk Enerji Teknolojileri 2014 yılında İzmir’de kurulmuştur. Yenilenebilir enerji teknolojileri üzerine faaliyet gösteren uzman bir kadroya sahiptir. Uluslararası deneyim ve vizyonla, rüzgâr proje-saha geliştirme, lisans başvuru, inşaat-kurulum ve işletme süreçlerindeki çeşitli danışmanlık ve bağımsız denetim hizmetleri sunmaktadır.

  DEVAMI
 • YSN

  Mekanik tesisat alanında faaliyet gösteren firmamız üstlendiği işlerin dizaynını, uygulama projelerinin hazırlanmasını ve sahada uygulamasını yaparak sistemi bir bütün olarak en verimli şekilde çalışır vaziyette teslim etmektedir.

  DEVAMI
 • Zen Cosplay

  Zen Cosplay, 2010 yılından beri Türkiye'de çeşitli cosplay etkinlik ve çalışmalarında yer almıştır. Profesyonel üretimle birlikte, etkinlik organizasyonlarını da sürdürmekte olan bir kuruluştur.

  DEVAMI