+

İYTE'li Firmalar

Bana Teknoloji

Kadrosuna nitelikli mühendis gücünü ve akademisyenleri ekleyerek yüksek Ar-Ge gerektiren Endüstri 4.0 robotik projelerine ürün ve proje geliştirmeyi ve bunların ihracatını amaçlayan, 9 yıldır süre gelen otomasyon tabanlı ortaklıklarına ek olarak 2014'te İzmir'de kurulmuş ve bu özellikleri sayesinde Avrupa Robotik Birliğinin (euRobotics AISBL) bünyesine kabul edilmiş Türkiye'deki ilk ve tek şirkettir.

Bana Teknoloji A.Ş, standart olarak ürettiği makinelerinin yanında, Türkiye pazarında Ar-Ge gerektiren otomasyon projelerini faaliyet alanları içerisinde bulundurma gayretindedir. Çoğunlukla robotlu otomasyonlar profesyonellik alanlarımız ile örtüşse de, özel makine imalatı da yapabilmektedir. Elektronik tasarım, mekanik tasarım ve yazılım gibi robotlu-robotsuz otomasyon, özel makina imalatı vb için gerekli tüm uzmanlık dallarını bünyesinde bulundurur.

Çorlu, İzmir-Kısıkköy ve Urla-Yelki sanayilerindeki anlaşmalı atölyeleri ve IYTE Teknoparkta ki Ar-Ge ofisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Atmosfer Teknoloji Transfer Ofisleri tarafından girişimcilik ödülleri kazanmış ve yine aynı kuruluşların desteğiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

http://banatechnology.com