+

Geçmiş Dönem Yönetimler

2017-2020 Dönemi

Yönetim Kurulu

Aykut Hocaoğlu, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’12
Görkem Teneler, Makine Mühendisliği’10
Emrah Önder, Bilgisayar Mühendisliği’09
Durul Şahyar, Makine Mühendisliği’09
Onur Günduru, Bilgisayar Mühendisliği’02
Ertuğrul Ceyhan, Makine Mühendisliği’12
Gürhan Özsamancı, Fizik’08
Hayriye Soykan Yazıcı ,Kimya’12
Dalya Hazar, Şehir ve Bölge Planlama’09
Berkhan Ağar, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği'17

Denetleme Kurulu

Süleyman Hünkâr Göçen, Bilgisayar Mühendisi’05
Taner Erdoğan, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’12
Cansın Selin Özen, Mimarlık’16
Fatma Sezgi Mamaklı, Mimarlık’13
Mithat Boz, Kimya’09
Aykut Samet Koç, Makine Mühendisliği’12

2014-2017 Dönemi

Yönetim Kurulu

Aykut Hocaoğlu, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’12
Görkem Teneler, Makine Mühendisliği’10
Ertuğrul Ceyhan, Makine Mühendisliği’12
Dalya Hazar, Şehir ve Bölge Planlama’09
Meltem Çetinel, Mimarlık’14
Aykut Samet Koç, Makine Mühendisliği’12
Salih Özkan Dursun, Mimarlık’09
Emrah Önder, Bilgisayar Mühendisliği’09
Fatma Sezgi Mamaklı, Mimarlık’13
Süleyman Hünkâr Göçen, Bilgisayar Mühendisi’05

Denetleme Kurulu

Yunus Emre Alaca, Makine Mühendisliği’12
Durul Şahyar, Makine Mühendisliği’09
Doruk Karaca, Makine Mühendisliği’10
Yunus Emrah Karacan, Makine Mühendisliği’11
Atilla Gökhan Uz, Bilgisayar Mühendisliği’02
Taner Erdoğan Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’12

2011-2014 Dönemi

Yönetim Kurulu

Yunus Emrah Karacan, Makina Mühendisliği’11
Ahmet Baki Türkyılmaz, Mimarlık’07
Doruk Karaca, Makina Mühendisliği’10
İbrahim Dursun, Fizik’11
Yunus Emre Alaca, Makine Mühendisliği’12
Atilla Altay, Makine Mühendisliği’11
Osman Ertem Unat, Bilgisayar Mühendisliği’12
Durul Şahyar, Makine Mühendisliği’09
Ahmet Apak, Makine Mühendisliği’09

Denetleme Kurulu

Kaan Kaygısız, Makine Mühendisliği’10
Mesut Dural, Mimarlık’11
Ali Serkan Güler, Şehir ve Bölge Planlama’15
Doğuş Kaya, Makine Mühendisliği’13
Münevver Gürsoy, Mimarlık’12
Meriç Uzun, Bilgisayar Mühendisliği’12

15.01.2011-3.4.2011 Dönemi

Yönetim Kurulu

Ahmet Baki Türkyılmaz, Mimarlık’07
Doruk Karaca, Makina Mühendisliği’10
Kaan Kaygısız, Makine Mühendisliği’10
Ali Serkan Güler, Şehir ve Bölge Planlama’05
Gökhan Kocabekirler, Makine Mühendisliği’09
Başak Bahar Pekşen Özer, Kimya Mühendisliği’05
Münevver Seran Bilgi, Kimya Mühendisliği’05
Onur Bingül, Fizik’05
Müşerref Yersel Ural, Kimya’02
Adil Tunçer, Makine Mühendisliği’02

Denetleme Kurulu

Atilla Gökhan Uz, Bilgisayar Mühendisliği’02
Onur Günduru, Bilgisayar Mühendisliği’02
Serdar Özer, Kimya Mühendisliği’02
Ali Şahin Aktan, Mimarlık’03
Gözde Tunusoğlu, Makine Mühendisliği’08
Cihan Karakır, Bilgisayar Mühendisliği’02

2007-2011 Dönemi

Yönetim Kurulu

Atilla Gökhan Uz, Bilgisayar Mühendisliği’02
Onur Günduru, Bilgisayar Mühendisliği’02
Eray Aykol, Makine Mühendisliği’05
Fatma Erinç Sezgin Anıl, Makine Mühendisliği’05
Güler Aslan Sungur, Kimya Mühendisliği’05
Özgür Öztürk, Kimya Mühendisliği’05
Şamil Kaya, Bilgisayar Mühendisliği’07
Cihan Karakır, Bilgisayar Mühendisliği’02
Canalp Ürgen, Makine Mühendisliği’02

Denetleme Kurulu

İsa Doğan Atik, Kimya Mühendisliği’04
Özge Heinz, Kimya Mühendisliği’02
Başak Bahar Pekşen Özer, Kimya Mühendisliği’05
Serdar Özer, Kimya Mühendisliği’02
Yılmaz Karamanoğlu, Makine Mühendisliği’04
Adil Tunçer, Makine Mühendisliği’02

2005-2007 Dönemi

Yönetim Kurulu

İsa Doğan Atik, Kimya Mühendisliği’04
Öniz Birsoy Bozkurt, Kimya Mühendisliği’05
Sevde Seza Bozacıoğlu, Çevre Mühendisliği’04
Hakan Avşar, Kimya Mühendisliği’03
Işık Filizok, Fizik’03

Denetleme Kurulu

Canalp Ürgen Makine Mühendisliği’02
Cihan Karakır Bilgisayar Mühendisliği’02
Özge Heinz Kimya Mühendisliği’02

2004-2005 Dönemi

Yönetim Kurulu

Özge Malay, Kimya Mühendisliği’02
Güliz Baysal Gümüş, Kimya Mühendisliği’04
Onur Günduru, Bilgisayar Mühendisliği’02
Atilla Gökhan Uz, Bilgisayar Mühendisliği’02
Serdar Özer, Kimya Mühendisliği’02
Hüseyin Hışıl, Bilgisayar Mühendisliği’03
Hakan Avşar, Kimya Mühendisliği’03
Serdar Yaman, Fizik’03
Kamil Korhan Nazlıben, Fizik’03
Cihan Karakır, Bilgisayar Mühendisliği’02

Denetleme Kurulu

Adil Tunçer, Makine Mühendisliği’02
Mehmet Çulha, Makine Mühendisliği’03
Canalp Ülgen, Makine Mühendisliği’02
Yılmaz Karamanoğlu, Makine Mühendisliği’04
Tuğba Tosun, Bilgisayar Mühendisliği’02
Gülden Yorgun, Kimya Mühendisliği’04

2003-2004

İlk Yönetim – Kurucu Yönetim

Serdar Özer, Kimya Mühendisliği’02
Özge Malay, Kimya Mühendisliği’02
Onur Günduru, Bilgisayar Mühendisliği’02
Salim Bora Çetin, Kimya Mühendisliği’03
Sertaç Yılmaz, Kimya Mühendisliği’03
Salih Talay, Bilgisayar Mühendisliği’03
Hüseyin Hışıl, Bilgisayar Mühendisliği’03
Cihan Karakır, Bilgisayar Mühendisliği’02
Erkan Özden, Bilgisayar Mühendisliği’03
Atilla Gökhan Uz, Bilgisayar Mühendisliği’02