İYTEMED +

İYTEMED Yönetim Kurulu

11/02/2017 tarihinde saat 12.30’da İYTE-SEM Tepekule İş Merkezi Kat:10 Bayraklı/İzmir adresinde yapılan İYTE Mezunları Derneği genel kurulunda aşağıdaki arkadaşlarımız 2017-2020 yılları 8. Çalışma Dönemi için yönetim kuruluna seçilmişlerdir.

İYTEMED YK

Aykut Hocaoğlu 2012 Elektronik ve Haberleşme Müh.
Berkhan Ağar 2017 Elektronik ve Haberleşme Müh.
Cansın Selin Özen 2016 Şehir ve Bölge Planlama
Dalya Hazar 2009 Şehir ve Bölge Planlama
Durul Sahyar 2010 Makina Müh.
Emrah Önder 2008 Bilgisayar Müh.
Ertuğrul Ceyhan 2012 Makina Müh.
Görkem Teneler 2010 Makina Müh.
Gürhan İbrahim Özsamancı 2012 Fizik
Hayriye Soykan Yazıcı 2012 Kimya
Hünkar Göçen 2005 Bilgisayar Müh.
Onur Günduru 2002 Bilgisayar Müh.
Taner Erdoğan 2011 Malzeme Bilimi ve Müh.

Geçmiş Dönem Yönetim Kurulları

7. Çalışma Dönemi

Aykut Hocaoğlu 2012 Elektronik ve Haberleşme Müh.
Aykut Samet Koç 2012 Makina Müh.
Dalya Hazar 2009 Şehir ve Bölge Planlama
Emrah Önder 2008 Bilgisayar Müh.
Ertuğrul Ceyhan 2012 Makina Müh.
Görkem Teneler 2010 Makina Müh.
Hünkar Göçen 2005 Bilgisayar Müh.
Meltem Çetinel 2014 Mimarlık
Mithat Boz 2010 Kimya
Salih Özkan Dursun 2009 Mimarlık
Sezgi Mamaklı 2013 Mimarlık
Taner Erdoğan 2011 Malzeme Bilimi ve Müh.

6. Çalışma Dönemi

Ahmet Baki Türkyılmaz 2007 Mimarlık
Doruk Karaca 2010 Makina Müh.
İbrahim Dursun 2011 Fizik
Yunus Emrah Karacan 2011 Makina Müh.
Yunus Emre Alaca 2011 Makina Müh.

5. Çalışma Dönemi

Ahmet Baki Türkyılmaz 2007 Mimarlık
Ali Serkan Güler 2004 Şehir ve Bölge Planlama
Doruk Karaca 2010 Makina Müh.
Gökhan Kocabekirler 2009 Makina Müh.
Kaan Kaygısız 2010 Makina Müh.

4. Çalışma Dönemi

Atilla Gökhan Uz 2002 Bilgisayar Müh.
Cihan Karakır Bilgisayar Müh.
Eray Akyol 2005 Makina Müh.
Fatma Erinç Sezgin Makina Müh.
Gülden Yorgun 2004 Kimya Müh.
Onur Günduru 2002 Bilgisayar Müh.

3. Çalışma Dönemi

Atilla Gökhan Uz 2002 Bilgisayar Müh.
Hakan Avşar 2003 Kimya Müh.
Hilal Güleç Kimya Müh.
Işık Filizok 2003 Fizik
İsa Doğan Atik Kimya Müh.
Öniz Birsoy 2006 Kimya Müh.
Sevde Seza Bozacıoğlu 2004 Kimya Müh.

2. Çalışma Dönemi

Atilla Gökhan Uz 2002 Bilgisayar Müh.
Güliz Baysal 2003 Kimya Müh.
Onur Günduru 2002 Bilgisayar Müh.
Özge Malay Kimya Müh.
Serdar Özer 2002 Kimya Müh.

Dernek Kurucu Üyeleri

Atilla Gökhan Uz 2002 Bilgisayar Müh.
Canalp Ürgen Makina Müh.
Cihan Karakır Bilgisayar Müh.
Erkan Özden 2003 Bilgisayar Müh.
Hüseyin Işıl Bilgisayar Müh.
Onur Günduru 2002 Bilgisayar Müh.
Özge Malay Kimya Müh.
Özlem Balkan 2003 Mimarlık
Salih Talay 2003 Bilgisayar Müh.
Salim Bora Çetin Kimya Müh.
Serdar Özer 2002 Kimya Müh.
Sertaç Yılmaz 2003 Kimya Müh.
Seyyad Ali Yüksel Bilgisayar Müh.